Już jest! Wcześniej pisałem o zbliżającej się premierze, a potem wszystko potoczyło się tak szybko i intensywnie, że nie było kiedy napisać tutaj paru słów. Moja debiutancka powieść „Biała Jaskółka” już jest na świecie, już krąży między ludźmi i z informacji, które do mnie docierają, wynika, że przynosi czytelnikom mnóstwo wzruszeń i refleksji. Jak na razie bardziej podoba się czytelnikom dorosłym niż młodzieży, do której jest adresowana, ale to chyba świadczy o tym, że jest to historia uniwersalna, mająca szansę trafić do wielu, wielu czytelników – bez względu na wiek i płeć.

Spotkania autorskie

Za mną też już kilka spotkań autorskich – premierowe odbyło się w Krakowie w klubie Hevre na Kazimierzu. Poniżej kilka zdjęć. A potem jeszcze we wspaniałej Miejskiej Bibliotece Publicznej w Żorach i kolejne – niestety już tylko w wersji video – w Miejskiej Bibliotece Publicznej SCK w Mielcu. Gdyby ktoś chciał zaprosić mnie na spotkanie autorskie, chciałby porozmawiać ze mną o książce i o tym, co ważne, to jestem otwarty na wszystkie propozycje. W zakładce „kontakt” znajdują się wszystkie, potrzebne informacje.

Recenzje

Pojawiają się też bardzo cieszące mnie, recenzje mojej książki. Autorką pierwszej, jeszcze przedpremierowej, jest literaturoznawczyni, polonistka i specjalistka od literatury dziecięcej i młodzieżowej Biserka Čejović, która też napisała blurba na tylną okładkę książki – tu recenzja Biała Jaskółka. Kolejna, już po premierze, opublikowana była na stronach Magazynu Dobre Książki – Misja Białej Jaskółki – jest autorem jest Robert Wiśniewski.

Kup Książkę Biała Jaskółka

Książkę cały czas można kupić na stronie – https://bialajaskolka.nadfosa.com – każdy egzemplarz zamówiony tutaj opatrzony zostanie autografem i dedykacją! Serdecznie zapraszam! Jacek Taran
Książkę wydało Wydawnictwo Nad Fosą.