Dzisiejszy wpis jest bardzo nietypowy, inny niż dotychczasowe, które dotyczyły wyłącznie fotografii i jedynie opatrzone były moim krótkim komentarzem słownym. Chciałem Was zaprosić do wsparcia realizacji mojej działalności literackiej. Napisałem książkę dla młodzieży, w której oprócz warstwy przygodowo- fantastycznej, istotna jest też warstwa związana z wartościami. Bój toczy się o takie sprawy szacunek dla mniejszości, empatia, przyjaźń, solidarność. Jest jeszcze inna warstwa, również z mojego punktu widzenia bardzo ważna. W niej kryje się szeroko pojęta kultura – obrzędy, muzyka, legendy, język. Te warstwy narracyjne przeplatają się ze sobą i uzupełniają tworząc wspólnie niesamowitą historię, której bohaterką jest dorastająca dziewczynka, 14-letnia Julia Marzec.
Chcę Was prosić o wsparcie wydania tej powieści. Możecie to zrobić za pośrednictwem portalu PolakPotrafi.pl, wystarczy kliknąć w ten link: https://polakpotrafi.pl/projekt/julia-biala-jaskolka – tam znajdziecie krótkie streszczenie książki wraz z pierwszą recenzją i harmonogram działań wydawniczych. Za każdą wpłatę przewidziana jest nagroda – wspierając zatem wydanie mojej książki de facto stajecie się od razu jej właścicielami.
Posłuchajcie mojej prośby:

Informacje o postępach w zbiórce i o realizacji procesu wydawniczego można śledzić na facebooku na profilu Julii – TUTAJ – będą tam też pojawiać się krótkie cytaty z treści książki, być może też dłuższe fragmenty czytane przeze mnie. Zapraszam też do odwiedzin profilu Julii na Instagramie – TUTAJ.

W oczekiwaniu na publikację Julii zapraszam do przeczytania moich opowiadań. Można je pobrać stąd: Jacek Taran Opowiadania – są tam trzy formaty plików – pdf, mobi i epub. Zapraszam!

Polak Potrafi - Jacek Taran, Julia Biała Jaskółka